Galaxy A35 ve A55’in fiyatları belli oldu! Beklenenden daha ucuz!

Avrupa’da bir telekom operatörünün platformunda görülen Samsung Galaxy A55, yakında Avrupa’da piyasaya sürüleceğine işaret ediyor. Şimdi ise bir çevrimiçi perakendeci üzerinden Galaxy A55 ve Galaxy A35’in fiyatları da ortaya çıktı. Güney Koreli teknoloji devi, bu iki akıllı telefonu 11 Mart’ta Hindistan’da piyasaya sürmeye hazırlanıyor ve cihazlar kısa bir süre önce Alman perakende sitesi Otto’da görüldü.

İlk listeleme, cihazların sessizce piyasaya sürüldüğüne dair izlenim uyandırsa da, site daha sonra listeyi kaldırdı. Ancak, Galaxy A55’in birden fazla renk seçeneği ve iki farklı depolama konfigürasyonu ile satışa sunulacağı biliniyor.

Galaxy A35 ve A55’in fiyatları belli oldu! Beklenenden daha ucuz!

Cihaz, Limon, Leylak, Buz Mavisi ve Lacivert renk seçeneklerinde ve 8GB + 128GB varyantı için 479 Euro başlangıç fiyat etiketiyle listelendi. Daha yüksek kapasiteli 8GB + 256GB modeli ise 529 Euro olarak fiyatlandırıldı. Benzer şekilde, Galaxy A35 modeli de aynı renk seçenekleri ve depolama kapasiteleri ile sunuluyor. Bu modelin fiyatı 8GB + 128GB sürümü için 379 Euro’dan başlayıp, 8GB + 256GB sürümü için 449 Euro’ya çıkıyor.

Her iki modelin teknik özellikleri de perakendeci platformunda yer aldı ve Belçika’daki telekom operatörünün listelemesiyle uyumlu olduğu görüldü. Buna göre, her iki model de 6.6 inç FHD+ AMOLED ekran, HDR ve 120Hz yenileme hızı özelliklerine sahip. A55 modelinde Exynos 1480 yonga seti bulunurken, A35 modeli Exynos 1380 yonga seti ile geliyor. Her iki telefon da arka tarafta 50 megapiksellik üçlü kamera kurulumuna sahip ancak sensör konfigürasyonu ve çözünürlükleri modelden modele değişiklik gösteriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x